obchodní galerie - denně 9:00-20:00
hypermarket ALBERT -  denně 7:00-21:00
čerpací stanice - non-stop

Obchody

Hypermarket
Hypermarket
Albert hypermarket

Telefon:

+420 800 402 402

Web:

www.albert.cz

Otevřeno:

7:00 - 21:00

zobrazit na mapě obchodu mapa

Albert hypermarket

Hypermarket Albert v Korso Karviná mění nákupy v zážitek díky široké nabídce kvalitních potravin a produktů a také díky nové prodejní ploše s rozlohou 3321 m2, najdete vše po ruce pro vaše pohodlné nákupy. Nákupy v tomto hypermarketu zpříjemňuje nejen moderní design, ale především široká nabídka plná zdraví, inspirace, chuti a neodolatelné vůně.

Že neznáte lepší vůni než vůni čerstvě upečeného pečiva? Pochutnat si u nás můžete na pečivu, které si sami pečeme každý den. Ať máte radši sladké, slané či celozrnné, u nás si jistě vyberete to pravé křupavé – pečeme poctivě a s chutí. Kromě vlastního pečiva u nás najdete i pečivo od lokálních pekařů.

Pro všechny, co mají rádi zdravý životní styl jsme připravili speciálně oddělení „Zdravě s Albertem“. Co všechno zde najdete? Nejen zdravé produkty značky Nature´s Promise, ale také doplňky stravy, potraviny s vysokým obsahem bílkovin, výrobky bez přidaného cukru, BIO a přírodní kosmetiku či BIO produkty pro miminka.

Čerstvé ovoce a zelenina od lokálních dodavatelů i z nejexotičtějších koutů světa… V naší prodejně najdete tržnici Albert, která vás nadchne svou pestrostí. Díky široké nabídce můžete experimentovat a vždy vyzkoušet něco nového.

Pozornost si jistě zaslouží i nabídka značky Nature´s Promise. Tyto produkty vám dokáží, že i zdravé jídlo může chutnat skvěle. Vybírat můžete ze široké škály potravin, včetně těch BIO, bezlepkových, veganských či vegetariánských, které vám ukáží, jak snadné je dodržovat zdravý životní styl, který prospívá tělu.

I ve chvíli, kdy máte minimum času, můžete jíst čerstvě, chutně a vyváženě. Přesvědčí vás o tom produkty Fresh Bistro, které vám nabízí řadu polévek (bez konzervantů a dochucovadel), salátů, wrapů, sendvičů, baget, lehkých jídel a svačinek.

Baví vás ochutnávat kvalitní produkty od českých farmářů? Nás zase baví, že vám je můžeme v naší prodejně nabídnout. Pestrý výběr lokálních potravin Vám nabízíme každý den v širokém zastoupení.

Přesvědčte se sami, že i nakupování může být zábava. Těšíme se na vás.

Akce obchodů

business icon
akce obchodů

Korso Karviná
Nádražní 1939/4a, 733 01 Karviná